Znaleziono 0 artykułów
12.10.2022

„My Mind & Me”: Film dokumentalny o Selenie Gomez

12.10.2022
Selena Gomez (Fot. Getty Images)

Do sieci trafił zwiastun dokumentu „My Mind & Me” o życiu Seleny Gomez, w którym artystka szczerze opowiada o swoim życiu z chorobą afektywną dwubiegunową. 

Selena Gomez rozpoczęła karierę aktorską jako siedmiolatka, od udziału w serialu „Barney i przyjaciele”. Popularność przyniosła jej rola Alex Russo w serii „Czarodzieje z Waverly Place”, potem zagrała w kilku filmach Disneya i komediach romantycznych, a dziś jest gwiazdą hitu „Zbrodnie po sąsiedzku” (dostępnego na platformie Disney+). Nagrała też kilka albumów i stworzyła linię kosmetyków Rare Beauty.

W przeszłości wielokrotnie zwierzała się mediom ze swoich problemów ze zdrowiem. Zmaga się z toczniem, chorobą autoimmunologiczną, która atakuje różne organy wewnętrzne. Z tego powodu musiała poddać się przeszczepowi nerki. Cierpiała też na stany lękowe i depresję. W 2020 roku w rozmowie z Miley Cyrus wyznała, że zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. „Siłę daję mi to, że już znam siebie. Wiem, co dzieje się z moją głową. Moje górki są bardzo wysokie, a dołki – niezwykle głębokie. Z ulgą przyjęłam wiadomość o tym, że tak – mam problemy psychiczne. Leki i terapia zmieniły moje życie”. – mówiła później „The Wall Street Journal”.

 

Alek Keshishian, reżyser filmu „W łóżku z Madonną”, przez sześć lat towarzyszył z kamerami Selenie Gomez, rejestrując jej życie prywatne i sceniczne. Tak powstał dokument „Selena Gomez: My Mind & Me”, którego zwiastun trafił 11 października do sieci. W klipie aktorka i wokalistka mówi: „Selena, po prostu bądź tym, kim jesteś. Nikogo tak naprawdę nie obchodzi, co zrobisz. Chodzi o to, by być w porządku wobec samej siebie. (...) Jestem wdzięczna, że żyję”. Zapłakana wokalistka wyznaje: „Całe moje życie, od dzieciństwa, pracuję. Nie chcę być super sławna, ale wiem, że muszę wykorzystać swoją pozycję, żeby pomagać”.

Premiera „Selena Gomez: My Mind & Me” na Apple TV+ 4 listopada 2022

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. „My Mind & Me”: Film dokumentalny o Selenie Gomez
Proszę czekać..
Zamknij