Znaleziono 0 artykułów

Styl życia

Proszę czekać..
Z wizytą w gabinecie u Roberta Biedronia Z wizytą w gabinecie u Roberta Biedronia Prezydent Słupska oprowadził nas po swoim niezwykłym gabinecie. Opowiedział nam o kolorowym obrazie, historycznych witrażach i biurku, przy którym pracowali jego poprzednicy. Zobaczcie sami!
Mugaritz – kulinarna perła Kraju Basków Mugaritz – kulinarna perła Kraju Basków Stale ewoluujące menu baskijskiej restauracji Mugaritz, to nowoczesna gra z kulinarnym dziedzictwem regionu. Jej szef, Andoni Luis Aduriz, opowiada nam, dlaczego lubi wystawiać zmysły swoich gości na ciężkie próby.
Te restauracje z Polski polecają inspektorzy Michelina Te restauracje z Polski polecają inspektorzy Michelina Słynna „Czerwona Książeczka” niezmiennie pozostaje jednym z najważniejszych źródeł informacji dla tych, którzy poszukują ciekawych miejsc, w których można zjeść.
Tonia Sina: Choreografka od scen seksu Tonia Sina: Choreografka od scen seksu Erotyka przyciąga do teatru i kina. Niestety często za tymi scenami stoją nadużycia. O tym, jak pogodzić artystyczną wizję z komfortem aktorów, opowiada nam Tonia Sina, założycielka Intimacy Directors International
Twarze Czarnego Protestu  Twarze Czarnego Protestu  23 marca w wielu polskich miastach odbyły się masowe protesty przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Uczestniczyły w nich tysiące kobiet i mężczyzn. Zapytaliśmy demonstrujących, o co walczą w Czarny Piątek. 
  1. Styl życia
Proszę czekać..