Znaleziono 0 artykułów
02.10.2020

PLANTS by Paprocki & Brzozowski: Niech żyje wolność

Pola Dąbrowska

Ubrania z jesiennej odsłony basikowej linii PLANTS Mariusza Brzozowskiego i Marcina Paprockiego powstały, by pomóc wyrazić indywidualność tym, którzy je noszą.

Ostatnie miesiące były dla nas wszystkich czasem poszukiwań nowych rozwiązań, ale również chwilą na zatrzymanie i skupienie na tym, co nas otacza. Postanowiliśmy zadać sobie pytanie, czym jest dla nas wolność – mówił Marcin Paprocki.

(Fot. materiały prasowe)

Z tych poszukiwań powstała kolejna odsłona basikowej linii PLANTS, tworzonej obok kolekcji pokazowych Premium. Najlepszej jakości dzianina – mięsista i miła w dotyku, paleta barw zamykająca się w czerni, odcieniach beżu, oranżu i czerwieni oraz leżąca u podstaw PLANTS swoboda. Projektanci stworzyli szeroki wybór bluz, koszulek, oraz dodatków – szalików, czapek i nerek. Na elementach odzieży i akcesoriach, oprócz znanych wszystkim motywów i kluczowych w tym sezonie haseł „LOVE” i „FREEDOM”, odnajdziemy także aplikacje imitujące tatuaże. Większość z nich zdobi ciała samych twórców. Są motywy księżyca, węże i wariacje na temat serca symbolizujące siłę, indywidualizm i wolność.

Kampanię przygotowano w podwarszawskim Kimura Glamping, gdzie Marta Wojtal uwieczniła na fotografiach 11 niezwykłych bohaterów, w tym uczestników nowej edycji programu „Top Model”. – Na planie przed obiektywem Marty Wojtal pojawili się zarówno zawodowi modele, jak i osoby, które nigdy nie miały do czynienia z obiektywem aparatu. Zależało nam na autentyczności, naturalności, na wyrażaniu siebie – tłumaczył Marcin Paprocki. – Ta kolekcja jest o odrębności, własnym zdaniu, które chcieliśmy usłyszeć i przekazać dalej – dodaje Mariusz Brzozowski.

1/5Gwiazdy „Top Model” w kampanii PLANTS by Paprocki & Brzozowski

Proszę czekać..
Zamknij