Znaleziono 0 artykułów
23.08.2022

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz-Beckham jak „Posh i Becks”

23.08.2022
Fot. Getty Images

Brooklyn Beckham razem ze swoją żoną Nicolą Peltz-Beckham wybierając się na randkę w Beverly Hills próbowali najwyraźniej uchwycić ducha stylu lat 2000. Ich stylizacje do złudzenia przypominają looki Victorii i Davida sprzed dekad. Nicola, wybierając czarne okulary i apaszkę, zachwycała niczym gwiazda Francuskiej Riwiery.

Niewiele par w show-biznesie może pochwalić się tak bogatą modową historią jak Victoria i David Beckhamowie. Przez lata świat obserwował metamorfozę słynnego piłkarza i byłej członkini „Spice Girls”, którzy z mocnej opalenizny i biodrówek przeszli do nonszalanckiej elegancji, z której znani są do dzisiaj. Młode pokolenie idzie w ich ślady. Syn pary, Brooklyn, oraz jego żona Nicola Peltz swoimi ostatnimi stylizacjami udowadniają, że również potrafią bawić się modą w styu Y2K.

Paparazzi przyłapali młode małżeństwo na randce w restauracji Avra w Beverly Hills. Brooklyn zdecydował się na tę okazję założyć luźną, białą koszulę i oversize’owe dżinsy, Nicola natomiast wybrała czarny, obcisły t-shirt, zieloną spódnicę z niskim stanem, srebrną torebkę i vintage buty Versace na platformie. Aby dopełnić stylizacji, aktorka założyła także czarną apaszkę i duże, okrągłe okulary przeciwsłoneczne, dzięki którym przypominała Brigitte Bardot w filmie „I Bóg stworzył kobietę”.

Od początku związku, styl Nicoli i Brooklyna porównywany jest do dopasowanych stylizacji, w których Victoria i David zachwycają od lat. Młode małżeństwo nawiązuje do legend stylu Y2K za pomocą elementów takich jak luźne koszule, niski stan czy dżins.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij