Znaleziono 0 artykułów
31.01.2024

Królowa Letycja już nosi najmodniejszą torebkę wiosny 2024 roku

31.01.2024
Fot. Jesus Briones

Królowa Letycja każdym kolejnym wystąpieniem tylko potwierdza tytuł ikony stylu. Wprowadza trendy do dworskiego dress code’u, projekty największych domów mody zestawia z tymi popularnych marek, jednego dnia zachwyca w balowej sukni i diamentowej tiarze, następnego – pożycza od córki kopertówkę z sieciówki. Teraz zaś hiszpańska monarchini nosi szykowne torebki kuferki, które będą przebojem wiosny 2024 roku. 

Buty to niejedyne akcesoria, których stylizowanie królowa Letycja opanowała do perfekcji. Królowa Hiszpanii, znana z zamiłowania do szykownych torebek, doskonale radzi sobie także z tym dodatkiem, na co dzień preferując torebki raczej w neutralnych kolorach i o klasycznych fasonach. Z chęcią stawia m.in. na projekty domu mody Carolina Herrera, którego wyrafinowane modele sprawdzają się idealnie jako element stylizacji koronowanej głowy.

Fot. Jesus Briones

Ulubiona torebka kuferek Letycji, królowej Hiszpanii, to też najmodniejsza torebka wiosny 2024

Podczas spotkania z przedstawicielami Hiszpańskiego Stowarzyszenia Walki z Rakiem królowa Letycja po raz kolejny pokazała swoje wyczucie trendów, wybierając jedną z najmodniejszych torebek nadchodzącej wiosny.

Balmain wiosna-lato 2024

Na zdjęciach z tego styczniowego wydarzenia widać, że hiszpańska królowa ma w ręce stylową torebkę kuferek – czarną, o trapezowym kształcie, z krótką rączką – która prezentowała się fenomenalnie. To jednak nie pierwszy raz, kiedy monarchini zdecydowała się na wspomniany skórzany model kuferka marki Mauska. Wcześniej pojawiła się z nim także na spotkaniu w Instytucie Cervantesa, które odbyło się w grudniu 2023 roku.

Simone Rocha wiosna-lato 2024.

Żona króla Filipa VI zestawiła szykowną torebkę kuferek z czarnymi dopasowanymi spodniamibiałą koszulą oraz swetrem w szarym kolorze. Zwieńczeniem jej stylizacji była biżuteria – subtelne kolczyki marki PdPaola.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.es

Zobacz także:

Najpiękniejsze stylizacje królowej Letycji w 2023 roku

Królowa Letycja w espadrylach mistrzynią bezpretensjonalnego stylu

Historia miłości hiszpańskiej królowej Letycji i króla Filipa VI

Nuria Luis
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja już nosi najmodniejszą torebkę wiosny 2024 roku
Proszę czekać..
Zamknij