Znaleziono 0 artykułów
20.10.2022

Elegancja na co dzień według Emily Ratajkowski

20.10.2022
Emily Ratajkowski w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Emily Ratajkowski regularnie dostarcza modowych inspiracji: przypomina trendy z przeszłości i lansuje te najbardziej aktualne, przykuwa uwagę w zjawiskowej naked dress, by zaraz potem nosić oversize’owy sweter i śmiało łączyć wzory. Teraz jednak udowadnia, że w prostocie siła i zakłada jasną koszulę i czarne spodnie.

Emily Ratajkowskie nie zwalnia tempa: bierze udział w pokazach, wychowuje syna Sylvestra, walczy o prawa kobiet, wydała książkę, a ostatnio została autorką nowego podcastu „High Low with EmRata”. Do tego jako jedna z pierwszych wyłapuje i lansuje najnowsze trendy, a śledzącym jej stylizacje nie daje się nudzić.

Emily Ratajkowski w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

19 października modelka widziana w Nowym Jorku postawiła na prostą, elegancką stylizację. Ratajkowski założyła zapinaną na guziki, błękitnoszarą koszulę, do której dobrała czarne garniturowe spodnie w kant oraz skórzane kozaki z noskiem w szpic. Look uzupełniła ponadczasowymi dodatkami: ciemnymi okularami, skórzaną torebką oraz złotym naszyjnikiem. Modelka zdecydowała się na swobodną fryzurę, rozpuszczone włosy, oraz naturalny makijaż: rozświetloną skórę, różowe policzki i usta w kolorze nude.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij