Znaleziono 0 artykułów
13.05.2022

Kylie Jenner zapowiada powrót ultracienkich brwi

13.05.2022
Kylie Jenner (Fot. Getty Images)

Trendy lubią zataczać koło. Po kilku sezonach mody na gęste brwi przenosimy się z powrotem do lat 90., kiedy królowały cienkie kreski. Dziś noszą je już Bella Hadid czy Kourtney Kardashian, a Kylie Jenner nawet promuje w nich najnowszą kolekcję swoich kosmetyków.

Na wybiegach obserwujemy powrót mody z lat 90. i 2000. Spodnie z ultraniskim stanem, welurowe dresy, obszerne bojówki, wiązane topy czy minispódniczki zawojowały codzienne stylizacje gwiazd. Nawiązania do estetyki Y2K widzimy także w trendach beauty. Gęste, wyeksponowane brwi ustępują miejsca bardzo cienkim, które pożegnaliśmy kilka dobrych sezonów temu. Teraz pierwsze zmiany było widać już na początku roku – modelki na pokazie u Tii Adeoli, która w lutym otworzyła nowojorski tydzień mody z kolekcjami na sezon jesień-zima 2022, miały właśnie wąskie brwi.

Cienkie brwi niczym z lat 90. nosi już Kylie Jenner. Na Instagramie marki kosmetycznej Kylie Cosmetics zamieściła zdjęcie promujące najnowszą paletkę cienki do powiek. Przed obiektywem pozuje w idealnie ujednoliconej cerze, pomadce w odcieniu nude, błyszczącym makijażu oczu i… cieniutkich brwiach. A celebrytka, którą obserwuje ponad 337 mln użytkowników Instagrama, to już kolejna gwiazda, po m.in. Belli Hadid, która przekonała się do powracającego trendu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij