Znaleziono 0 artykułów
29.08.2023

Dakota Johnson zamienia długie, ciemne fale na supermodnego boba w wersji blond

29.08.2023
Dakota Johnson (Fot. Getty Images)

Lśniące, ciemnobrązowe włosy i zawsze idealnie ułożona grzywka stały się już znakiem rozpoznawczym Dakoty Johnson. Ale nawet ona żegna się ze swoją fryzurą i stawia na supermodnego boba.

Jako miłośniczka dyskretnego luksusu i mody lat 70. Dakota Johnson często stawia na nonszalanckie stylizacje składające się jedynie z prostego T-shirtu, odpowiednio skrojonych spodni i klasycznych dodatków. Jednak jeśli chodzi o fryzurę, zawsze jest ona idealnie ułożona i dopracowana. Jej długie czekoladowobrązowe włosy oraz zmierzwiona, czasami lekko rozsunięta na boki grzywka stały się już znakiem rozpoznawczym aktorki. Wcielając się w główną bohaterkę w nachodzącej produkcji „Daddio”, Dakota odeszła od swojego charakterystycznego looku, prezentując się w zupełnie innej odsłonie.

Filmowa metamorfoza Dakoty Johnson: Platynowy blond bob i curtain bangs

Najnowsze zdjęcia, opublikowane przez TeaTime Pictures pod koniec sierpnia na Instagramie, ukazują aktorkę w zupełnie nowym wydaniu – krótkim platynowym blond bobie o ciemniejszym odcieniu u nasady, z wieloma luźnymi kosmykami okalającymi twarz i grzywką curtain bangs. Niektóre pasma zostały związane w upięcie z tyłu głowy, dając efekt nonszalanckiego nieładu. Nowa fryzura Dakoty Johnson to zapewne peruka, ponieważ zdjęcia pochodzą z okresu kręcenia filmu w 2022 roku. W lipcu 2023 roku aktorka zachwycała w Mediolanie w idealnie ułożonych kasztanowych mermaid waves.

Dakota Johnson w nadchodzącym komediodramacie „Daddio”

„Daddio” to debiut reżyserki dramatopisarki Christy Hall, która pierwotnie pisała ten projekt jako sztukę teatralną. Film ukazuje intymną rozmowę dwójki nieznajomych: kobiety wracającej taksówką z lotniska JFK do domu oraz kierowcy. Podczas długiej podróży poruszają oni wiele tematów – od romansu, seksu, po traumę z dzieciństwa i władzę. Akcja filmu rozgrywa się tylko w jednym miejscu, co odzwierciedla pierwotny zamysł Hall. Obok Dakoty Johnson główną rolę w filmie zagrał Sean Penn, znany ze „Szkoły kadetów”, „Niegrzecznych chłopców” czy „Obywatel Milk”.

[Dakota Johnson] wnosi do swojej postaci niezwykłą złożoność, umiejętnie wydobywając głębię w sposób, który przeniósł tę rolę do miejsc znacznie wykraczających poza to, co sobie wyobrażałam – powiedziała reżyserka filmu w wywiadzie dla „Entertainment Weekly”. – Od początku do końca filmu nie można odwrócić od niej wzroku. Ona ucieleśnia postać pewną siebie, a jednocześnie wrażliwą. Płynnie balansuje pomiędzy seksownością a wulgarnością, zachowując jednocześnie niewinną delikatność.

Premiera „Daddio” odbędzie się we wrześniu na międzynarodowym festiwalu filmowym w Toronto.

Zobacz także:

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij