Znaleziono 0 artykułów
02.05.2024

Księżna Kate świętuje 9. urodziny księżniczki Charlotte nowym portretem

02.05.2024
Fot. Getty Images

Mimo zawirowań, jakim w ostatnich tygodniach musiała stawić czoła brytyjska rodzina królewska, jej członkowie nie rezygnują z wykonywania oficjalnych obowiązków i uczestniczenia w życiu publicznym. Pielęgnują także tradycje związane z publikacją urodzinowych portretów swoich dzieci. Tym razem książę i księżna Walii świętują 9. urodziny księżniczki Charlotte. Zdjęcie wykonano na terenie ogrodów Windsoru, a za obiektywem stanęła księżna Kate.

Księżniczka Charlotte – drugie dziecko księżnej Kate i księcia Williama – kończy 9 lat. Dziewczynka podobno była oczkiem w głowie królowej Elżbiety II – monarchini była jedną z pierwszych osób, które odwiedziły Kate i Williama po narodzinach córki, a w Charlotte widziała wiele swoich cech. Media także lubią dopatrywać się podobieństw między młodszą siostrą księcia George'a i jej babcią – o dziewczynce mówi się jako o urodzonej liderce, sumiennej, obowiązkowej i niebojącej się wyrażać własnej opinii.

Księżniczka Charlotte obchodzi 9. urodziny. Z tej okazji opublikowano jej nowe zdjęcie

W dniu 9. urodzin córki księżna Kate i książę William postanowili kontynuować królewską tradycję i na swoim oficjalnym profilu na Instagramie opublikowali nowy portret księżniczki. Roześmiana dziewczynka, ubrana w jeansową spódniczkę, granatowy sweter i bordowy kardigan, pozowała przed obiektywem mamy w ogrodach Windsoru. Księżna Kate jest wielką pasjonatką fotografii, doczekała się nawet wystawy swoich zdjęć. Wykonywanie przez nią urodzinowych portretów pociech stało się niepisanym, lecz pięknym zwyczajem.

Oficjalne portrety księżniczki i jej braci najczęściej wykonuje księżna Kate

Wcześniej, 23 kwietnia, księżna Kate i książę William opublikowali urodzinowy portret najmłodszego syna, Louisa, który skończył 6 lat. Zdjęcie także wykonała wtedy Kate.

Michalina Murawska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Księżna Kate świętuje 9. urodziny księżniczki Charlotte nowym portretem
Proszę czekać..
Zamknij