Znaleziono 0 artykułów
21.08.2023

Salma Hayek w wakacyjnym wydaniu zachwyca podejściem do życia i naturalnym wyglądem

21.08.2023
Salma Hayek celebruje naturalne piękno pozując w bikini (Fot. Kayla Oaddams/WireImage/Getty Images)

Spotkania z przyjaciółmi, jazda konna plażą, wtorki z tacos, najlepsza margarita pod słońcem oraz bikini i brak makijażu od świtu do zmierzchu. Wakacje Salmy Hayek w jej rodzinnym Meksyku to dla nas lekcja prawdziwej celebracji życia i nieprzejmowania się opinią innych.

Salma Hayek w bikini i pastelowej naked dress na wakacjach w Meksyku

Salma Hayek w pełni korzysta z wakacyjnego urlopu i czasu wolnego od planów zdjęciowych. 56-letnia aktorka od kilku dobrych tygodni raczy nas zdjęciami w bikini, bez grama makijażu i filtrów. Tym samym daje swoim fanom prawdziwą lekcję zarówno celebracji małych momentów szczęścia, jak i akceptacji samej siebie. Mimo statusu gwiazdy nie zakłamuje rzeczywistości – dzieli się prywatnymi, amatorskimi zdjęciami, na których nie pozuje. Bywa, że nie wygląda na nich idealnie, ale kompletnie się tym nie przejmuje. Salma Hayek pozując w bikini wysyła światu jasny przekaz: piękno jest kwestią podejścia i dojrzałości.

Każde ze zdjęć z wakacji Salmy Hayek zachwyca niezwykle pozytywną energią, która wręcz od niej bije. Podczas wakacji w Meksyku podkreśla zarówno przywiązanie do miejsca swojego urodzenia, miłość do meksykańskiej kuchni i natury. W tym czasie bikini stało się dla niej strojem codziennym podczas spędzania każdej chwili nad oceanem lub na basenie. W ostatnim z opublikowanych zdjęć Salma Hayek pozuje w fioletowym bikini oraz zwiewnej, przezroczystej narzutce w pastelowych odcieniach, która śmiało mogłaby nosić miano plażowej naked dress. Naturalnie pofalowane włosy, opalenizna i brak makijażu, a także kokosowy drink służący za jedyny rekwizyt doskonale oddają nastrój i życiowe podejście zrelaksowanej gwiazdy.

Dojrzałe gwiazdy w bikini podbiły lato 2023

Salma Hayek należy do grona dojrzałych gwiazd, które otwarcie i z pełną akceptacją mówią o upływającym czasie, przynoszącym to, co nieuniknione. Jednocześnie aktorka nie stara się zatrzymać procesów starzenia – wręcz przeciwnie. Zamiast skupiać się na zabiegach poprawiających rysy twarzy czy sylwetkę, korzysta z każdej chwili, żyjąc pełnią życia, pokazuje siwe pasemka, nie wstydzi się tego, jak wygląda bez makijażu, chętnie pozuje w strojach kąpielowych i nie daje wmówić sobie, że czegoś już nie wypada jej robić, czy nosić. Tym samym Salma Hayek jest jedną z aktorek, które przyczyniają się do ruchu, który ma na celu udowodnienie, że dojrzałe aktorki powinny być widziane, angażowane w filmach, aktywne w życiu prywatnym i zawodowym i przede wszystkim – piękne na własnych, a nie stworzonych przez media zasadach. Bikini, siwe włosy i brak makijażu stają się symbolami tej rewolucji.

Poza Salmą Hayek, do grona gwiazd, które celebrują swoje dojrzałe piękno należy także Sharon Stone, która chętnie dzieli się zdjęciami w bikini, bez makijażu, a swoimi ekstrawaganckimi stylizacjami nieustannie zachwyca na czerwonym dywanie. Pamela Anderson udowadnia, że temperamentu nie traci się z wiekiem – nadal chętnie pozuje i sama dzieli się zdjęciami z domowego archiwum, zachwycając i inspirując kobiety w każdym wieku. Niesamowitą dawką pozytywnej energii na swoim Instagramie zaraża także Demi Moore, która również dzieli się wakacyjnymi zdjęciami w towarzystwie swoich pupili, z którymi spędza czas nad morzem. Zdjęciami w bikini zachwyca również niezwalniająca tempa Jennifer Lopez, która tak samo celebruje swoją kobiecość po pięćdziesiątce, jak wówczas, gdy miała 20 lat. Będące orędowniczkami ciałopozytywności i nieprzejmowania się opinią innych dojrzałe gwiazdy są doskonałym przykładem tego, że to od nas samych zależy, jak będziemy czuły się w bikini, bez makijażu i przejmowania się tym, co o takim wizerunku będą myśleli krytycy.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij