Znaleziono 0 artykułów
17.11.2022

Sarah Jessica Parker w stylizacji jak z lat 80.

17.11.2022
Sarah Jessica Parker na planie „I tak po prostu…” (Fot. Getty Images)

Po krótkim flircie z minimalizmem Carrie Bradshaw wraca do ulubionej ekstrawagancji. Sarah Jessica Parker na planie drugiego sezonu „I tak po prostu…” pokazała się w złotej sukience i jaskrawych dodatkach w stylu lat 80. minionego wieku. 

W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję, być świadkami zmian w garderobie bohaterki Carrie Bradshaw z serialu “I tak po prostu…”. Na zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych, widzieliśmy Sarah Jessicę Parker w stonowanych, monochromatycznych total lookach: szarej stylizacji, z długim płaszczem w roli głównej oraz w fuksjowej kreacji, z dodatkami w tym samym odcieniu.

Rozmowy o metamorfozie Bradshaw przerwała publikacja nowych zdjęć Sary Jessiki Parker z planu. Wcielając się w Carrie, aktorka nosi złotą midi w białe kropki z ozdobnym wiązaniem, fuksjową marynarkę z połyskującego materiału oraz świecące, fioletowe szpilki. Uwagę zwraca charakterystyczna fryzura: fale upięte złotymi spinkami w kształcie kokardek oraz kolorowa biżuteria.

Cynthia Nixon i Sarah Jessica Parker na planie „I tak po prostu…” (Fot. Getty Images)

W filmiku opublikowanym na oficjalnym profilu „I tak po prostu…” na Instagramie widzim, Sarę Jessikę Parker w towarzystwie Cynthii Nixon. Serialowa Miranda postawiła na dzianiny – pasiastą spódnicę, pasujący sweter oraz wysokie kozaki w karmelowym odcieniu. Najważniejszy dodatek to fioletowy szal.

Carrie Bradshaw potwierdza powrót lat 80. w modzie. Coraz więcej gwiazd decyduje się na łączenie wzorów, jaskrawych kolorów i faktur. Pora porzucić minimalizm i wyjść ze strefy komfortu?

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij