Znaleziono 0 artykułów
11.10.2022

Sarah Jessica Parker w fuksjowej sukience na planie drugiego sezonu „I tak po prostu…”

11.10.2022
Sarah Jessica Parker na planie drugiego sezonu „I tak po prostu…” (Fot. Getty Images)

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu drugiego sezonu „I tak po prostu…”. Widzimy na nich Sarę Jessicę Parker, która w fuksjowym total looku odmieniła dotychczasowy styl swojej bohaterki, Carrie Bradshaw.

Wraz z powrotem Carrie Bradshaw na mały ekran powracają jej zachwycające kreacje. Felietonistka, uważana za jedną z najlepiej ubranych bohaterek w historii telewizji, znana jest z upodobania do mody vintage, luksusu oraz oryginalności.

Najnowszy look Sary Jessiki Parker świadczy jednak o nowym rozdziale w imponującej historii strojów Carrie. 10 października 2022 oku aktorka widziana była na planie drugiego sezonu „I tak po prostu…” w fuksjowym total looku. Rozkloszowaną sukienkę vintage zestawiła z atłasowymi sandałkami na szpilce, torebką retro i diamentowym naszyjnikiem Jemma Wynne. Naturalnie siwiejące włosy spięła w gładkiego koczka, a urodę podkreśliła delikatnym makijażem.

To nowość w historii „Seksu w wielkim mieście” i jego kontynuacji, kiedy Carrie widziana była w monochromatycznej stylizacji. Dotychczas nowojorczanka dowolnie miksowała różne kolory, tekstury i wzory. Można się domyślać, że kochająca modę felietonistka zainspirowała się wakacyjnym trendem barbiecore, lansowanym przez takie gwiazdy jak Dua Lipa, Megan Fox, Florence Pugh, Natalie Portman czy Reese Witherspoon.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Sarah Jessica Parker w fuksjowej sukience na planie drugiego sezonu „I tak po prostu…”
Proszę czekać..
Zamknij