Znaleziono 0 artykułów
24.04.2024

Zendaya w sukience w kwiaty odkrywa swoją romantyczną stronę

24.04.2024
Zendaya w balowej sukience w kwiaty marki Erdem (Fot. Getty Images)

Zendaya zaskoczyła sukienką w kwiaty w stylu perfekcyjnej pani domu z lat 50. XX wieku. Na chwilę przed MET Galą gwiazda rezygnuje z tennis core na rzecz retro romantyzmu.

Podczas promocji filmu „Challengers” Zendaya lansowała styl tennis core inspirowany jej bohaterką, Tashi. Aktorka wybierała szpilki z piłkami, plisowane spódniczki, sukienki we wzory nawiązujące do kortu. Na chwilę przed MET Galą, podczas której będzie pełnić rolę współprowadzącej, gwiazda przechodzi metamorfozę. Kwiecistą kreacją od Erdema nawiązuje do tematu wydarzenia, „The Garden of Time”.

Sukienka w kwiaty zapowiada nową erę stylu Zendayi?

Kreacja, którą Zendaya wybrała na swój występ w programie „Good Morning America”, została zainspirowana modą lat 50. XX wieku. Wyróżnia ją rozkloszowany dół podtrzymywany tiulową halką. Projekt domu mody Erdem jest zdobiony ręcznie malowanymi wzorami. Podczas promocji „Challengers” stylista Zendayi Law Roach stawiał na zaskakujące fasony. Zielone linie nawiązują do wyglądu kortu tenisowego. Podczas programu Zendaya potwierdziła, że na MET Gali pojawi się z Joshem O'Connorem i Mike'iem Faistem u boku.

Zendaya w balowej sukience w kwiaty marki Erdem (Fot. Getty Images)

Sukienka w kwiaty to idealny wybór na wesele albo studniówkę

Sukienki w kwiaty to idealny wybór na wiele okazji. Doskonale sprawdzą się podczas letnich wesel. Bardziej odważne wersje będziemy nosić w czasie wakacji, czy wieczornych wyjść ze znajomymi. Te o klasycznych krojach, sięgające ziemi, to niekonwencjonalny, ale bardzo elegancki wybór na studniówkę.

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zendaya w sukience w kwiaty odkrywa swoją romantyczną stronę
Proszę czekać..
Zamknij