Znaleziono 0 artykułów
06.09.2022

Adele bez makijażu świętuje otrzymanie Emmy

06.09.2022
Adele (Fot. Getty Images)

Swoją pierwszą nagrodę Emmy Adele otrzymała 3 września w Los Angeles na gali Creative Arts Emmy Awards. Artystka otrzymała statuetkę za koncert „Adele: One Night Only”. Opublikowała z tej okazji zdjęcie z nagrodą, na którym pozuje bez makijażu.

Adele to gwiazda światowego formatu. Autorka hitu „Hello” ma na koncie wiele sukcesów: otrzymała kilkanaście nagród Grammy i Oscara za piosenkę „Skyfall” do filmu o Bondzie z 2012 roku. Teraz obok nich postawiła statuetkę Emmy. Piosenkarka wygrała ją w kategorii Outstanding Variety Special za koncert „Adele: One Night Only”. Tym samym Adele jest już o krok od osiągnięcia wyjątkowego statusu EGOT, czyli zdobywczyni nagród Emmy, Grammy, Oscara i Tony. Od teraz Adele brakuje już tylko tej ostatniej, przyznawanej corocznie twórcom teatralnym w Stanach Zjednoczonych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele)

O EGOT wspomniała również gwiazda, informując o swojej pierwszej Emmy na Instagramie. Na zdjęciach, które zamieściła, pozuje bez makijażu, trzymając statuetkę blisko twarzy. „Jestem bardzo szczęśliwa! Nie mogę uwierzyć, że w końcu mam EGO. Jestem zaszczycona. Dziękuję Akademii i gratuluję wszystkim nominowanym” – napisała Adele.

To nie pierwszy raz, kiedy Adele pozuje bez makijażu. 5 maja gwiazda świętowała 34. urodziny i z tej okazji również zamieściła na Instagramie fotografie „no make-up”. „Nigdy nie byłam szczęśliwsza!” – podpisała wtedy post. Jej dobra passa trwa.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Adele bez makijażu świętuje otrzymanie Emmy
Proszę czekać..
Zamknij