Znaleziono 0 artykułów
24.08.2022

Nowy hit Neftliksa: „Dwa życia”

24.08.2022
Fot. Bettina Strauss / Netflix

Po sukcesie „Purpurowych serc”, inny obyczajowy film stał się hitem Netfliksa. Romantyczny komedio-dramat „Dwa życia” z Lili Reinhart jest na drugim miejscu wśród najczęściej oglądanych tytułów platformy w Polsce.

Ostatnie tygodnie obfitują w głośne premiery na platformach streamingowych: od kostiumowych „Perswazji”, przez tytuły takie jak „Sandman” czy „Ród smoka”, do kolejnej części „365 dni”. Tymczasem, Netflix, którego niespodziewanym hitem były „Purpurowe serca”, ma nową produkcję, zdobywającą status lidera pod względem popularności. „Dwa życia” („Look Both Ways”) to obyczajowa produkcja, która zdobyła serca widzów.

Fot. Materiały prasowe / Netflix

Film opowiada o dorosłym życiu bohaterki w wersji baśniowej: pokazuje dwa alternatywne scenariusze, próbuje rozwinąć stwierdzenie: „Co by było, gdyby...”. Natalie, graną przez znaną z „Riverdale” Lili Reinhart, poznajemy, gdy czekają ją duże zmiany: kończy studia w Teksasie i przygotowuje się do wyjazdu do Los Angeles, gdzie zamierza realizować swoje ambicje, czyli pracować jako ilustratorka. Ostatniego dnia przed jej wyjazdem robi test ciążowy. I poznajemy dwie wersje kolejnej części tej opowieści – tę, w której wynik jest pozytywny, i tę, kiedy Natalie nie jest w ciąży.

Film w Ameryce jest teraz najchętniej oglądanym tytułem na platformie, a w Polsce drugą najpopularniejszą produkcją. Ciepły charakter „Dwóch żyć” kontrastuje z nastrojem innego hitu ostatnich dni – premierowego odcinka „Rodu smoka”, który bije rekordy popularności.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij