Znaleziono 0 artykułów
30.12.2021

Najpopularniejsze posty na Instagramie „Vogue Polska” w 2021 roku

30.12.2021
(Fot. Molly Matalon; Getty Images)

Kreatywność, odwaga, new beginnings – to tylko niektóre z haseł przewodnich wydań „Vogue Polska” w 2021 roku. Inspirowaliśmy czytelniczki i czytelników do życia na własnych zasadach, wspierania praw kobiet, poszukiwań doznań kulinarnych i podróżniczych. Trzymaliśmy (i trzymamy) rękę na pulsie – na Vogue.pl relacjonujemy premiery ważnych filmów, pokazujemy kreacje z czerwonych dywanów, sprawdzamy, jak się mają gwiazdy, i oczywiście wiemy, co jest w trendach. Sprawdźcie, które posty na Instagramie „Vogue Polska” cieszyły się w minionym roku największą popularnością, pod kątem polubień i zaangażowania.

Stylowa para: Hailey i Justin Bieberowie

Gdy zaczęli się spotykać, nikt nie wróżył ich związkowi długiej przyszłości. Pięć lat później Justin i Hailey są po ślubie i należą do najlepiej ubranych par show-biznesu. Modelka uwielbia projekty Bottegi Venety, Off-White i Magdy Butrym. Jej mąż stawia na bardziej casualowy i nonszalancki styl, co było widać podczas tegorocznej MET Gali, na której Justin pojawił się w czarnym garniturze i białych sneakersach.

Wiadomość Jane Fondy dla czytelników „Vogue Polska”

Aktorka, aktywistka walcząca o prawa kobiet i zwierząt, ikona stylu i mistrzyni aerobiku. Swoim życiorysem Jane Fonda mogłaby podzielić się z kilkoma osobami. Podczas sesji okładkowej do październikowego wydania „Vogue Polska” aktorka nagrała krótką wiadomość dla naszych czytelników.

Wycięcia najodważniejszym trendem sezonu

Wiosna-lato 2021 należały do odważnych projektów z wycięciami. Odsłaniające ciało ubrania pojawiły się w kolekcjach Gabrieli Hearst, Brandona Maxwella, Y/Project, Chanel czy Muglera. Najmodniejszy trend sezonu podchwyciły także gwiazdy. Dua Lipa spędzała wakacje w odsłaniającej ciało kreacji libańskiej marki Mônot.

Constance Jablonski na okładce „Vogue Polska”, kwiecień-maj 2021 roku

W podwójnym, wiosennym wydaniu magazynu opowiadaliśmy o jedzeniu, haute couture, wielkiej modzie i pięknym życiu. W pięknych wnętrzach paryskiej kamienicy Branislav Simoncik uwiecznił na zdjęciach supermodelkę Constance Jablonski. W najgorętszych lookach z kolekcji haute couture gwiazda naszej okładki pozowała w otoczeniu niebiańskich słodkości. Baśniowego charakteru uczcie dodawały kwiaty i kreacje od takich domów mody, jak Schiaparelli, Iris Van Herpen, Dior, Chanel czy Valentino.

Paloma Elsesser na okładce „Vogue Polska”, marzec 2021 roku

Po sukcesie wydania „Hope” z września 2020 roku wszystkie edycje „Vogue’a” znów zjednoczyły się pod wspólnym hasłem. Tym razem była to kreatywność. Dla nas był to numer wyjątkowy również ze względu na trzecie urodziny polskiego wydania „Vogue’a”. W obiektywie Chrisa Chollsa do sesji okładkowej pozowała Paloma Elsesser – dziewczyna, która dorastając w Mid-City, czarnej dzielnicy Los Angeles, i jednocześnie chodząc do prestiżowych szkół, gdzie większość uczniów jest biała, długo miała wrażenie, że nigdzie nie pasuje. Dziś ciemnoskóra modelka o pełnych kształtach jest uosobieniem zmian zachodzących w branży.

Anja Rubik na MET Gali w 2021 roku

Ze względu na pandemię Oscary mody nie odbyły się zgodnie z tradycją w pierwszy poniedziałek maja, lecz w połowie września. Tematem przewodnim tegorocznej edycji MET Gali, która towarzyszyła otwarciu wystawy w Costume Institute „In America: A Lexicon of Fashion” („W Ameryce: Leksykon mody”), był amerykański styl. Na słynnych schodach na zaproszenie Anny Wintour pojawiła się m.in. Anja Rubik, która miała na sobie transparentną kreację projektu Anthony’ego Vaccarello z Saint Laurent.

Sandra Drzymalska na okładce „Vogue Polska”, październik 2021 roku

Mimo młodego wieku ma na koncie liczne wyróżnienia i role, które wymagały od niej wyjścia poza strefę komfortu: – Dzięki rolom, które gram, mówię „nie”. Moje postaci dają mi moc – mówiła Sandra Drzymalska w rozmowie z Aleksandrą Boćkowską. Aktorka była jedną z bohaterek okładek październikowego wydania „Vogue Polska” – obok Jane Fondy i Andie MacDowell. Motywem przewodnim numeru była odwaga.

„Przyjaciele” powracają!

Na to spotkanie cały świat czekał ponad kilkanaście lat! W maju HBO Go wyemitowało specjalny odcinek serialu „Przyjaciele”, w którym mogliśmy po raz kolejny spotkać się z ukochanymi przez widzów aktorami. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie sekrety zdradzili aktorzy i za czym najbardziej tęsknią, na Vogue.pl wybraliśmy najciekawsze momenty ze specjalnego odcinka produkcji.

Andie MacDowell na okładce „Vogue Polska”, październik 2021 roku

Kiedy w 2021 roku Andie MacDowell pojawiła się na czerwonym dywanie festiwalu filmowego w Cannes, zainteresowanie wzbudziła nie tylko nową rolą, ale przede wszystkim fryzurą. Andie z dumą prezentowała burzę siwych loków i cieszyła się, że wreszcie może zagrać swoją równolatkę. W poświęconym odwadze październikowym wydaniu „Vogue Polska” ambasadorka L’Oréal Paris opowiedziała m.in. o tym, dlaczego nie zdecydowała się poświęcić życia rodzinnego dla kariery.

Jane Fonda na okładce „Vogue Polska”, październik 2021 roku

Jane Fonda, zapytana o to, jak mogłaby określić siebie jednym przymiotnikiem, mówi: odważna. I doprecyzowuje: – Odwaga to dla mnie akt wiary i podjęcie ryzyka, nawet jeśli na szali są reputacja i własne bezpieczeństwo. Aktorka, aktywistka i ambasadorka L’Oréal Paris w wieku 83 lat nie ustaje w działaniu na rzecz praw kobiet i przyszłości planety. Przeczytajcie całą rozmowę Karoliny Sulej z Jane Fondą, którą znajdziecie również w październikowym wydaniu „Vogue Polska”. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij