Znaleziono 0 artykułów
14.07.2020

Quebonafide zaprasza na sekretny koncert w Warszawie

14.07.2020
Quebonafide (Fot. Artur Szczepanski/REPORTER)

Raper zapowiedział, że 19 lipca o godzinie 15.00 będzie go można spotkać na nadwiślańskich bulwarach. Jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce prawdopodobnie wykona piosenki z nowego albumu „Romantic Psycho”.

Quebonafide lubi zaskakiwać. Z okazji premiery albumu „Romantic Psycho” charakterystyczne tatuaże, które pokrywają niemal całe ciało rapera, zamalowano makijażem. Teraz muzyk zaprasza fanów na sekretne wydarzenie. Na kilka dni zmienił ustawienia prywatnego profilu na Instagramie na publiczne. W kilka godzin przybyło mu 73 tys. obserwatorów. Potem znów zmienił ustawienia na prywatne, a następnie opublikował zdjęcie promujące sekretne wydarzenie. Na grafice zapisał współrzędne geograficzne, które wskazują na bulwary nadwiślańskie, a konkretnie okolice Centrum Nauki Kopernik i lokalu Plac Zabaw.

Ostatnie osiągnięcia

Najnowszy album rapera, który ukazał się 1 kwietnia tego roku, bije rekordy popularności. W pierwszym singlu „Romantic Psycho” nagranym z Taco Hemingwayem, raper opowiedział o związku z wokalistką Natalią Szroeder. W kolejnym, melancholijnym utworze „Jesień” pokazał odmieniony wizerunek. Zniknęły tatuaże, a raper upodobnił się do siebie z czasów studenckich. W lutym, po długiej przerwie od występów medialnych, pokazał się w programie Dzień Dobry TVN. Miesiąc później wystąpił w reklamie Allegro, a cały dochód z kontraktu – milion złotych – przekazał na cele charytatywne. Przy okazji premiery albumu, gwiazdor porzucił stary wizerunek w teledysku „Szubienicapestycydybroń”. Zapowiedział także trasę koncertową „Romantic Psycho Experience”.

 

Kim jest Quebonafide?

Kuba Grabowski urodził się w 1991 roku w Ciechanowie. Od 2008 roku występował w duecie z Yochimu jako Fuso. Solowo zaczął działać od 2014 roku. 27 marca 2015 roku wydał debiutancki album „Ezoteryka”, który trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dwa lata później powtórzył sukces „Egzotyką”. Założył wytwórnię QueQuality. Z Taco Hemingwayem stworzył duet Taconafide. Razem wydali album „Soma 0,5 mg”, który sprzedał się w 150 tys. egzemplarzy.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij