Znaleziono 0 artykułów
07.03.2023

Scarlett Johansson i Penélope Cruz zagrają razem w komedii romantycznej?

07.03.2023
Penélope Cruz i Scarlett Johansson na premierze filmu „Vicky Cristina Barcelona” w 2008 roku. (Fot. Getty Images)

Scarlett Johansson i Penélope Cruz, które grały razem „Vicky Cristina Barcelona” Woody'ego Allena, być może ponownie wystąpią obok siebie w filmie. Teraz mają pracować na planie nowej komedii romantycznej Nancy Meyers.

Po ośmioletniej przerwie Nancy Meyers wraca do reżyserii. Komedia romantyczna pod roboczym tytułem „Paris Paramount” powstanie dla platformy Netflix. Portal „The Hollywood Reporter” informuje, że w głównej roli najprawdopodobniej zobaczymy Scarlett Johansson. O angaż w produkcji, której budżet może osiągnąć 150 milionów dolarów, ubiegają się także Penélope Cruz, Michael Fassbender i Owen Wilson.

Będzie to, według informacji medialnych, historia młodego scenarzysty i reżysera, który zakochuje się w producentce. Razem realizują kilka produkcji, potem ich drogi się rozchodzą, a po pewnym czasie spotykają się na planie nowego projektu.

Nancy Meyers nie tylko wyreżyseruje film, ale także napisała do niego scenariusz i zajmie się produkcją; być może inspiracją były dla niej osobiste przeżycia. Meyers przez lata była związana z reżyserem Charlesem Shyerem, z którym zrealizowała takie filmy, jak „Szeregowiec Benjamin”, „Baby Boom” czy dwie części „Ojca panny młodej. Po rozstaniu z Shyerem zaczęła samodzielnie reżyserować filmy na podstawie swoich scenariuszy. Za komedię „To skomplikowane” z Maryl Streep i Alekiem Baldwinem dostała nominację do Złotego Globu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij