Znaleziono 0 artykułów

Kultura

Proszę czekać..
Joanna Drozda: Bez wstydu Joanna Drozda: Bez wstydu Po sukcesie kabaretowej „Extravaganzy” w Teatrze Polskim w Poznaniu Joanna Drozda w poniedziałek świętować będzie premierę warszawskiej rewii podziemnej „Nogi Syreny” w Teatrze Syrena. „To manifest, którego najważniejszą częścią są wolność słowa, myśli i ciała” – mówi aktorka i reżyserka.
Nowy zwiastun drugiego sezonu „Obsesji Eve” Nowy zwiastun drugiego sezonu „Obsesji Eve” Jedna z najbardziej przewrotnych, a na pewno najbardziej krwawa historia miłosna w telewizji doczeka się drugiego sezonu już 7 kwietnia. W prezencie z okazji Dnia Kobiet BBC pokazało zapowiedź nowych perypetii Eve i Villanelle.
14 filmów, które niezmiennie nas wzruszają 14 filmów, które niezmiennie nas wzruszają W pojedynkę, z przyjaciółkami albo z tym jedynym. Po walentynkowej kolacji przypominamy sobie najbardziej romantyczne filmy w historii kina. Lepiej przygotujcie chusteczki!
Sonia Szóstak: Kobiety lepiej znają kobiety Sonia Szóstak: Kobiety lepiej znają kobiety Przed otwarciem wystawy „Fortune Teller Told Me” w warszawskiej Leica 6x7 Gallery z polską fotografką pracującą w Paryżu rozmawiamy o wspólnym projekcie z Małgosią Belą, marzeniach o filmie i female gaze.
Miłość w czasach mordu Miłość w czasach mordu Sebastian Barry, dwukrotny finalista nagrody Bookera, w „Dniach bez końca” zabiera nas w przejmującą podróż do trzewi piekieł. Na dzikich pustkowiach XIX-wiecznej Ameryki, wydzieranej przez wojennych bękartów z rąk rdzennych mieszkańców, krew mordujących i mordowanych wsiąka w ziemię, raz paloną słońcem, raz smaganą mrozem.
  1. Kultura
Proszę czekać..