Znaleziono 0 artykułów
17.03.2020

Empik bezpłatnie udostępnia audiobooki i ebooki

17.03.2020
(Fot. Getty Images)

W związku z epidemią sieć księgarni udostępniła nieodpłatnie program Empik Premium. Przez 60 dni użytkownicy będą mieli dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków, ebooków oraz bezpłatną dostawę zakupów. 

Przymusowy pobyt w domu, szczególnie w taką pogodę, może być uciążliwy, dlatego warto wykorzystać ten czas produktywnie, np. praktykując jogę, relaksując się w domowym spa albo nadrabiając zaległości kulturalne. Z pomocą przychodzą nam kolejne instytucje, osobowości i marki, które w tym trudnym czasie decydują się udostępniać swoje treści w sieci. Zrobiły to już m.in. paryskie Musée d’Orsay, warszawska Zachęta i polscy pisarze. Teraz swoją cegiełkę postanowił dołożyć również Empik.

Sieć księgarni zdecydowała się bezpłatnie udostępnić program Empik Premium. Oznacza to, że po zarejestrowaniu się na stronie marki otrzymamy dwumiesięczny dostęp do bazy ponad 11 tysięcy audiobooków i ebooków, oferty słuchowisk i podcastów aplikacji Empik Go, specjalne oferty książek, filmów, gier planszowych i innych produktów oraz bezpłatną dostawę zakupów. 

Ze względów bezpieczeństwa Empik postanowił przenieść spotkania autorskie do przestrzeni wirtualnej, które będzie można również oglądać w ramach programu. Dodatkowo sieć księgarni organizuje warsztaty online dla dzieci, podczas których pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!” najmłodsi mogą zgłębiać tajniki nauki, przygotowując domowe eksperymenty.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij