Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
PL EN

Discover PL

Dowiedz się więcej o polskim designie, modzie i kulturze, dzięki naszemu specjalnemu działowi, w którym umieszczamy wybrane artykuły tłumaczone na angielski.

Sukces po swojemu Sukces po swojemu Polskie marki kosmetyczne robią na świecie furorę. Wiele z nich to dzieło kobiet. Ich siłą jest to, że żyją w zgodzie ze sobą, a ich marki zostały zbudowane na solidnych wartościach.
„Zostanie gwiazdą”. Zawierucha okiem współpracowników „Zostanie gwiazdą”. Zawierucha okiem współpracowników Rafał Zawierucha wcieli się w rolę młodego Romana Polańskiego w nowym filmie Quentina Tarantino o amerykańskim przemyśle filmowym końca lat 60. W „Once Upon a Time in Hollywood” polski aktor pojawi się u boku Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie.
Martyna Majok: Dziewczyna z Pulitzerem Martyna Majok: Dziewczyna z Pulitzerem Miała 5 lat, kiedy wyjechała z Polski do Ameryki, 17 lat – kiedy po raz pierwszy poszła do teatru. Dziś jest rozrywaną amerykańską dramatopisarską i niedawno dostała nagrodę Pulitzera za sztukę „Cost of Living”.
First Look New York, czyli technologie przyszłości First Look New York, czyli technologie przyszłości Nowoczesne sprzęty wychodzą naprzeciw osobistym oczekiwaniom użytkowników – mówi Jae Julien, która w firmie Samsung zajmuje się projektowaniem produktów na miarę przyszłości.
Pan Cogito i Piotruś Pan. Różne twarze Zbigniewa Herberta Pan Cogito i Piotruś Pan. Różne twarze Zbigniewa Herberta Podobno Zbigniew Herbert lubił udawać, że ma brata bliźniaka, znikał bez pożegnania i palił jak smok. W 2018 roku ukazała się pierwsza, kompletna biografia twórcy. Rozmawiamy z jej autorem, Andrzejem Franaszkiem.
Proszę czekać..