Znaleziono 0 artykułów

Ludzie

Proszę czekać..
Jonathan Van Ness: Bez wstydu Jonathan Van Ness: Bez wstydu Ulubieniec publiczności z netfliksowych „Porad różowej brygady” wydał autobiografię „Over The Top”, w której opisuje krętą drogę na szczyt.
Kobieta bezpieczna w sieci Kobieta bezpieczna w sieci Gdy poszła na pierwsze spotkanie o cyberbezpieczeństwie, była jedną z nielicznych obecnych tam kobiet. Dziś Greczynka Despina Spanou zajmuje się bezpieczeństwem w sieci w Dyrekcji Generalnej ds. Sieci Komunikacyjnych, Treści i Technologii przy Komisji Europejskiej. – Zajmując się tym, dokładam cegiełkę do lepszej przyszłości młodego pokolenia – mówi w rozmowie z Vogue.pl.
Antoni Porowski: Polak z różowej brygady Antoni Porowski: Polak z różowej brygady Gdy ekspert od dobrego jedzenia z kultowego programu Netfliksa poparł Marsz Równości w Białymstoku, przeszedł na stronę aktywizmu.
Olga Tokarczuk: Pisanie buduje życie Olga Tokarczuk: Pisanie buduje życie Trzeba po prostu robić swoje i za bardzo się nie przejmować, nie zaburzać zarówno krytyką, jak i przesadnym chwaleniem - mówi noblistka.
Debra McGuire: Ubierałam „Przyjaciół” Debra McGuire: Ubierałam „Przyjaciół” Krótkie topy, dżinsy z wysokim stanem, sukienki na ramiączkach spaghetti – to, co dzisiaj noszą siostry Hadid i Jenner, w latach 90. lansowały Rachel Green i Monica Geller. Za stworzenie wyjątkowego stylu bohaterek „Przyjaciół” odpowiedzialna była kostiumografka Debra McGuire.
  1. Ludzie
Proszę czekać..