Znaleziono 0 artykułów
28.08.2023

Cate Blanchett smokingową marynarkę stylizuje na co dzień jeszcze lepiej niż na ważne gale

28.08.2023
Cate Blanchett w smokingowej marynarce i sneakersach (Fot. Getty Images)

W kwestii inspirujących stylizacji w klimacie smart casual Cate Blanchett nigdy nie zawodzi. Czy na czerwonym dywanie, czy w wersji casual, aktorka za każdym razem udowadnia, że jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd Hollywood. W garniturze zachwycała już na wielu ważnych galach, teraz smokingową marynarkę nosi na co dzień i łączy ją z akcesoriami największych domów mody.

Cate Blanchett w smokingowej marynarce w casualowym wydaniu

Kiedy pod koniec sierpnia aktorka wybrała się z synem do restauracji, założyła jeden ze swoich ulubionych elementów garderoby – smokingową marynarkę. Zwykle nosiła ją na czerwonym dywanie, teraz jednak postanowiła włączyć ją do casualowej garderoby. Gwiazda „Tár” do czarnej marynarki dobrała czarne, szerokie spodnie do połowy łydki oraz czarny T-shirt z białym nadrukiem. Cate Blanchett urozmaiciła look stylowymi dodatkami: ulubioną torebką crossbody Louis Vuitton GO-14 na złotym łancuszku, masywnym naszyjnikiem i czarnymi okularami przeciwsłonecznymi w stylu kocie oko. Do tego założyła białe sneakersy domu mody Alexander McQueen.

Cate Blanchett w smokingowej marynarce i sneakersach (Fot. Santi / SplashNews.com/East News)

Cate Blanchett wspiera strajk aktorów i scenarzystów

Cate Blanchett wspiera trwający strajk amerykańskich aktorów i scenarzystów i nie pojawiła się na festiwalu w Locarno na pokazie „Shaydy” 12 sierpnia 2023 roku. Blanchett jest producentką wykonawczą filmu wyreżyserowanego przez Noonę Niasari i w tej roli nie naruszyłaby zakazów wydanych przez strajkującą Amerykańską Gildię Aktorów. „Jako oddana członkini Gildii Aktorów podjęłam trudną, ale konieczną decyzję, by nie uczestniczyć w tym ważnym momencie” – poinformowała gwiazda w oświadczeniu.

Zobacz także:

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij