Znaleziono 0 artykułów
12.03.2023

Sandra Drzymalska w kreacji Hermès na Oscarach

12.03.2023
Sandra Drzymalska na gali rozdania Oscarów (Fot. Getty Images)

Hermès nie ma w zwyczaju ubierać gwiazd, ale chętnie robi wyjątki dla nieprzeciętnych talentów. Podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów zaszczytu wystąpienia w kreacji francuskiego domu mody dostąpiła Sandra Drzymalska. Poprzednio w stylizacji tej marki na czerwonym dywanie wydarzenia pozowała Chloé Zhao, nagrodzona w 2021 r. za reżyserię filmu „Nomadland”.

Sandra Drzymalska na tegorocznych Oscarach gości wspólnie z ekipą „IO” Jerzego Skolimowskiego, który rywalizuje w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Polska aktorka na ten wyjątkowy wieczór wybrała sukienkę z kolekcji domu mody Hermès.

O wyjątkowości tej współpracy świadczy fakt, iż francuski dom mody nie ma raczej w zwyczaju ubierać gwiazd. Chętnie robi wyjątki dla nieprzeciętnych osobowości i talentów – ostatnio w kreacji marki na Oscarach wystąpiła w 2021 r. Chloé Zhao nagrodzona za reżyserię filmu „Nomadland”.

Pokaz kolekcji domu mody Hermès jesień-zima 2023 (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Drzymalska zaprezentowała się w premierowym, bo pokazanym w Paryżu zaledwie dwa tygodnie temu, looku numer 52 z kolekcji na jesień-zimę 2023 – dopasowanej sukience z półgolfem, uszytej z połyskującej mieszanki tkanin. Kreacja doskonale uosabiała ideę dyskretnego luksusu. 

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Sandra Drzymalska w kreacji Hermès na Oscarach
Proszę czekać..
Zamknij