Znaleziono 0 artykułów
29.01.2024

Walentynkowa kolekcja marki Swarovski to celebracja miłości

29.01.2024
Kolekcja marki biżuteryjnej Swarovski na walentynki 2024 (Fot. Materiały prasowe)

Kampania „Wonder of Love” to hołd złożony miłości. Biżuteria z walentynkowej kolekcji Swarovskiego pełna jest kamieni szlachetnych, romantycznych motywów i kryształowych serc. Z tak pięknymi przedmiotami nie potrzeba słów, by wyrazić uczucia.

Kolekcja biżuterii z kampanii „Wonder of Love” podkreśla nie tylko ponadczasowy kunszt Swarovskiego, ale także szczególne przywiązanie marki do święta zakochanych. Rozumiejąc potrzeby tych, którzy pragną opowiedzieć o swoich uczuciach za pomocą czynów, marka zaprezentowała projekty, obok których nie sposób jest przejść obojętnie.

Giovanna Engelbert: Walentynkowa kolekcja celebruje cud miłości

Naszyjniki z wisiorkiem w stylu retro z rodziny Hyperbola, pełna blasku kryształów bransoletka Tennis i hipnotyzujące niczym zakochane oczy pierścienie zdobione różowo-czerwonymi akcentami to tylko niektóre z propozycji, które marka przygotowała z okazji tegorocznych walentynek.

Kolekcja marki biżuteryjnej Swarovski na walentynki 2024 (Fot. Materiały prasowe)

Kolekcji towarzyszy premiera nowych modeli okularów

Stworzona we współpracy z globalną dyrektorką kreatywną Giovanną Engelbert kolekcja oferuje nie tylko pełną blasku biżuterię, ale także nawiązujące do święta zakochanych okulary. Swarovski nie mógł bowiem wymarzyć sobie lepszej okazji do zaprezentowania swoich nowych modeli ze szkłami w kształcie serc, niż w okresie poprzedzonym jednym z najbardziej romantycznych dni w roku. Pomijając na chwilę miłosne akcenty, warto wspomnieć także o kocich oprawkach Constella, których srebrne elementy podbiją serca wszystkich, nawet tych, którzy nie są skorzy do wyrażania uczuć.

Giovanna Engelbert o kolekcji mówi: – Nasza walentynkowa kolekcja celebruje cud miłości lśniącymi ozdobami wprost stworzonymi do tego, by dać je w prezencie i cenić jak skarb

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij